آمار

بازدید کننده گرامی نتیجه جستجوی شما انتهای همین صفحه می باشد.لطفا به پایین صفحه مراجعه کنید!

**********************

عینک خلبانی شیشه آبی

شما هم جز کسانی باشید که این عینک زیبا را امتحان کرده و می کنند !!!

شما تا به حال کسی را دیده اید که از خرید این عینک ناراضی باشد ؟؟!!

این عینک اسپرت همراه با

کیف و دستمال عرضه میشود

خـريد پستي >> قيمت فقـط : ۲۸۰۰۰تـومان

مشخصات عینک خلبانی شیشه آبی: فریم : مشکی /نقره ای شیشه : آبی /دارای یو وی 400 لوازم جانبی : کیف و دستمال نحوه ارسال : به صورت پستی نحوه پرداخت : به مامور پست قیمت : ۲۸۰۰۰تومان

طرح این عینک آفتابی متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند این عینک را به صورت مستقیم از فروشگاه ما خریداری نمایند . شیشه های این عینک دارای یو وی 400 بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند

http://www.phototakshop91.com/aks/4/aynakabi/3.jpg

خـريد پستي >> قيمت فقـط : ۲۸۰۰۰ تـومان

تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

سایت تفریحی

وطن من

پی سی


تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

جلال سلیمی/ مشاور تحصیلی:
انتخاب رشتهی دانشگاه آزاد، برخلاف دانشگاه سراسری هم پیچیده است و هم پردردسر. اولین عامل پیچیدگی آن هم انتخاب رشتهی نابههنگام آن در آذر و دیماه است که هنوز دانشآموز، شناخت کاملی از تواناییهای خود ندارد. از سوی دیگر، تفاوت در احتمال قبولی انتخابهای مختلف نیز بر این پیچیدگی میافزاید و سبب میشود فرد در نوع چینش انتخابهایش هم دائماً دچار تردید باشد. با این حال، در نهایت میتوانیم با توجه به چند پارامتر مهم، انتخاب رشتهی کاملاً معقولی داشته باشیم. در ادامه، ابتدا اطلاعات کاملی را دربارهی نوع گزینش دانشجو در کنکور دانشگاه آزاد توضیح خواهیم داد و سپس نحوهی دقیق یک انتخاب رشتهی منطقی را میآوریم.

آزمونها و مجموعههای دانشگاه آزاد 

دانشگاه آزاد اسلامی، هر دوساله، دو آزمون متفاوت غیرپزشکی و پزشکی را برگزار میکند. آزمون غیرپزشکی که یک هفته پس از کنکور سراسری برگزار میشود، شامل شش کنکور متفاوت است که در گروههای آزمایشی (که در دانشگاه آزاد، مجموعه نامیده میشوند)، برگزار میشود. هر داوطلب هم میتواند بدون توجه به نوع دیپلم یا مدرک پیشدانشگاهی خود، در هر یک از این شش مجموعه شرکت کند. 

این مجموعهها عبارتند از:
 

مجموعه 1- رشتههای ریاضی و فنی
مجموعه 2 - علوم تجربی و دامپزشکی
مجموعه 3 - حقوق و ادبیات علوم انسانی
مجموعه 4 - روانشناسی و حسابداری و مدیریتهای علوم انسانی
مجموعه  5- زبانهای خارجی
مجموعه  6- هنر

برخلاف کنکور سراسری که یک فرد میتواند در سال، علاوه بر گروه آزمایشی اصلی خود (ریاضی، تجربی و انسانی)، در یک یا هر دو گروه زبان و هنر هم شرکت کند. دانشگاه آزاد اجازهی چنین کاری را نمیدهد و هر داوطلب فقط حق دارد در یک مجموعه شرکت کند. حتی دانشآموزان علوم انسانی باید بین مجموعهی سه و چهار یکی را انتخاب و نمیتوانند در هر دو گروه شرکت کنند.
آزمونهای دیگر دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون پزشکی است که سه هفته پس از کنکور سراسری برگزار میشود و شرکت در آن برای تمام داوطلبان (صرفنظر از مجموعهی انتخابی در کنکور غیرپزشکی)، آزاد است. مسلماً درسهای امتحانی این کنکور، درسهای عمومی و اختصاصی رشتهی تجربی (به جز زمینشناسی) است.
در مجموع هر داوطلب میتواند در یک سال، در یک آزمون پزشکی و یک آزمون غیرپزشکی دانشگاه آزاد شرکت کند.
 
نظامهای آموزشی و تعداد انتخاب رشتهها در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در کل دارای دو نظام آموزشی تمام و پارهوقت است و هر ساله برای هر دو نظام آموزشی خود، دانشجو گزینش میکند. متأسفانه در عین شباهتهای عمده و تفاوتهای ناچیز این دو نوع آموزشی، برخی داوطلبان دید بدی نسبت به نظام آموزشی پارهوقت دارند و همین امر باعث میشود در انتخاب رشتهی خود به رشتههای پارهوقت بیتوجهی کنند و برخی نیز لطمهی شدیدی از این بیتوجهی میبینند.

حال ببینیم بین این دو نوع نظام آموزشی چه تفاوتهایی وجود دارد. به نظر میرسد در گذشته، رشته‌‌های پارهوقت برای شاغلان ایجاد شده بود تا بتوانند با پذیرش در این رشتهها، علاوه بر کار و فعالیت، با تعداد واحدهای درسی کمتر در هر ترم و ساعت برگزاری کلاسهای مناسبتر (بعدازظهر و شب)، امکان ادامهی تحصیل داشته باشند. 

در حالی که این شرایط اجباری نیست و دانشجویان بر حسب توان و نیاز خود میتوانند در هر ساعتی از روز، درس و واحد ارائه شده را انتخاب کنند و در این نظام هم مانند نظام تمام وقت میتوانند تعداد واحدهای بیشتری را در هر ترم داشته باشند و در چهار سال، دورهی کارشناسی (لیسانس) را به پایان برسانند. 

تفاوت دیگر شرط بومی بودن دانشآموز در رشته/ شهرهای انتخابی در پارهوقت است. یعنی اگر داوطلبی رشتهای را در انتخاب پارهوقت خود برمیگزیند، باید دارای یکی از این سه شرط باشد:

 1- متولد آن شهر باشد.
 2- ساکن آن شهر باشد.
 3- در آن شهر در حال تحصیل باشد.
جز این موارد، تفاوتهای خاص و تعیینکنندهای بین رشتههای پارهوقت و تمام وقت وجود ندارد و لازم است شما از هر دو نوع رشتههای دفترچه انتخاب کنید.
 
حال ببینیم چند رشته میتوانیم در کل انتخاب کنیم:

در هر کدام از مجموعههای غیرپزشکی، هر داوطلب میتواند شش انتخاب از رشتههای تمام وقت و چهار انتخاب از رشتههای پارهوقت انجام دهد. در مجموع، در آزمونهای غیرپزشکی 10 انتخاب داریم. داوطلبانی که در کنکور پزشکی دانشگاه آزاد هم شرکت میکنند، میتوانند چهار انتخاب از این نوع رشتهها داشته باشند. میبینید که تعداد رشتههای انتخابی بسیار محدود است. از همه مهمتر، بین احتمال قبولی انتخاب اول و باقی انتخابها، اختلاف فاحشی وجود دارد که ضرورت دقت بیشتر را ایجاب میکند.
 
چرا احتمال قبولی در انتخاب دوم به بعد کم میشود.

برای درک بهتر از نوع گزینش دانشجو در دانشگاه آزاد، چهار داوطلب مجموعهی یک ریاضی و فنی را با شرایط زیر در نظر بگیرید (ترازها برای مثال عنوان شده و متعلق به سال خاصی نیست). لازم به توضیح است که پذیرش و مقایسهی داوطلبان در دانشگاه آزاد، بر حسب نمره (تراز) است و نمرهی آخرین فرد قبول شده یعنی حداقل تراز مورد نیاز برای قبول شدن در آن رشته میباشد. حال ببینیم چطور دانشآموزان خوب و توانا در رشتههای نه چندان خوب پذیرفته میشوند.

در جدول زیر میتوانید اطلاعات لازم را از کارنامهی این چهار داوطلب استخراج کنید.
حداقل نمره برای پذیرفتهشدن در رشته برق الکترونیک تهران در انتخاب اول، 6920 بوده است.
حداقل نمره برای پذیرفتهشدن در رشته برق قدرت ساوه در انتخاب اول، 5840 بوده است.

به این ترتیب داوطلب 1 به عنوان آخرین نفر در برق الکترونیک تهران پذیرفته شده است و ظرفیت این رشته تکمیل شده است. داوطلب 3 هم در انتخاب اول، آخرین نفر قبولی در برق قدرت ساوه بوده است؛ اما چون تعداد کسانی که این رشته را به عنوان انتخاب اول زدهاند کم بوده است، سبب شده تا ظرفیت خالی در این رشته باقی بماند. فرض کنیم فقط یک نفر از ظرفیت این رشته خالی مانده باشد.
داوطلب 2 با 17 نمره (تراز) کمتر از نفر آخر، در برق الکترونیک تهران پذیرفته نشده است.
داوطلب 4 با 70 نمره (تراز) کمتر از نفر آخر، در برق مخابرات شهرری پذیرفته نشده است.

هر دوی این داوطلبها برق قدرت ساوه را در انتخاب دوم خود قرار دادهاند. با توجه به اینکه در گزینش دانشگاه آزاد، ابتدا انتخاب اول تمام داوطلبان بررسی میشود و در صورت عدم قبولی، انتخابهای دوم تا آخر را بررسی میکنند؛ مسلماً این دو داوطلب در انتخاب دوم باید با هم رقابت کنند و طبق فرض آخر ما، فقط یک ظرفیت خالی در برق قدرت ساوه باقی مانده است و با توجه به نمرهی (تراز) داوطلبان، مسلماً داوطلب 2 با تراز 6903 در این رشته پذیرفته میشود و به این ترتیب نمرهی (تراز) آخرین نفر قبولی برق قدرت ساوه در انتخاب دوم به بعد 6903 میشود. در حالی که نمرهی آخرین نفر قبولی در انتخاب اول 5840 بود. 

به این نمرهی تراز (6903)، تراز کیفی گفته میشود که به دلیل رقابت افرادی که در انتخاب اول خود رشتههای دست بالا زدهاند و با داشتن تراز خوب قبول نشدهاند، در انتخابهای دوم به بعد ایجاد میشود. همین رقابت نیز سبب میشود داوطلبان مثل شمارهی 4 با داشتن نمره (تراز) خوب و قابل قبول پذیرفته نشوند یا در رشته/ شهرهای دور از انتظار قبول شوند.
با دقت در این مطالب میتوانیم اهمیت انتخاب اول را بهتر و عمیقتر درک کرد و ثمرهی برخی بلندپروازیها را از هماکنون میتوان حدس زد.

 این شیوهی گزینش (تفاوت در اولویت اول و باقی انتخابها) هم در شش انتخاب رشتههای تمام وقت و هم در چهار انتخاب رشتههای پارهوقت اعمال میشود. 

 
انتخاب
رشته/ شهر
نمره کل داوطلب
نمره آخرین فرد قبول شده
رتبهداوطلب
رتبه آخرین فرد قبول شده
داوطلب 1
1
برق الکترونیک / تهران مرکزی
6920
6920
242
242
داوطلب 2
1
برق الکترونیک / تهران مرکزی
6903
6920
245
242
2
برق قدرت / ساوه
6903
6903
1
1
داوطلب 3
 
1
برق قدرت / ساوه
5840
5840
49
49
داوطلب 4
1
برق مخابرات / شهرری
6800
6870
157
150
2
برق قدرت/ ساوه
6800
6903
16

1


تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد


منبع : moshaverehamol dot blogfa dot com slash post-17 dot aspx

برچسب ها :

- آخرین تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی تهران - کارنامه آخرین فرد قبول داروسازی آزاد - تراز قبولی داروسازی شیراز - تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز قبولی داروسازی آزاد تهران - اخرین تراز قبولی داروسازی ازاد - آخرین تراز برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد تهران - اخرین تراز قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - حداقل ترازقبولی دامپزشكی ازاد - تراز رشته ی داروسازی دانشگاه ازاد - شرايط قبولي داروسازي دانشگاه آزاد - حداقل تراز برای داروسازی ازاد - تراز اخرین فرد قبول شده داروسازی دانشگاه ازاد - تعداد انتخاب اول داروسازی ازاد - تراز دانشگاه ازاد داروسازی - حداقل تراز داروسازي ازادتهران - نمره اخرین فرد قبول شده در رشته داروسازی دانشگاه ازاد درکنکور ۹۰ - کارنامه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز قبولی داروسازی دانشگاه ازاد تهران - تراز قبولی داروسازی دانشگاه ازاد91 تهران - کارنامه آخرین فرد قبول شده داروسازی آزاد1390 - احتمال قبولی رشته داروسازی ازاد - تراز دارو سازی در کنکور - تراز قبولی در رشته داروسازی آزاد - ترازقبولی داروسازی دانشگاه ازاد - درصدهای قبولی داروسازی آزاد - كارنامه داروسازي دانشگاه آزاد - درصدهای لازم برای قبولی در رشته ی داروسازی دانشگاه ازاد - رشته داروسازی دانشگاه آزاد - تراز رشته ی دندانپزشکی دانشگاه آزاد تبریز - چرا قبولی داروسازی - درصد های مورد نیاز برای قبولی داروسازی آزاد - تراز قبولی دانشگاه آزاد رشته دامپزشکی - درصدهای لازم برای قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - درصدهای لازم برای قبولی داروسازی دانشگاه ازاد 91 - تراز و درصدهای مورد نیاز برای قبولی داروسازی آزاد تهران - تراز قبولی داروسازی 91 - قبولی داروسازی - درصدهای قبولی پزشکی ازاد ۹۰ - درصدهاي دانشگاه ازاد داروسازي تهران - تراز لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد رشته ی داروسازی - کارنامه قبولی داروسازی کرمانشاه - تراز قبولی برای داروسازی دانشگاه ازاد - درصد های اخرین فرد پذیرفته شده رشته داروسازی دانشگاه آزاد - درصد و تراز داروسازي ازاد 91 - کارنامه داروسازی دانشگاه ازاد - قبولی داروسازی آزاد - حداقل درصدها براي داروسازي آزاد - تراز اخرین فرد قبولی در دانشگاه ازاد اسلامی در رشته داروسازی - تراز و درصد قبولي داروسازي ازاد - حداقل تراز قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد - کارنامه ازاد پزشکی تکمیل ظرفیت - قبولی داروسازی در دانشگاه آزاد - کارنامه یک قبول شده رشته داروسازی دانشگاه آزاد تهران - تعداد شركت كنندگان در آزمون داروسازي آزاد91 - درصدهای قبولی داروسازی ازاد90 - تراز قبولي داروسازي دانشگاه آزاد - رتبه ی داروسازی دانشگاه ازاد - كارنامه قبولي هاي داروسازي آزاد - تراز قبول شدگان دانشگاه آزاد رشته داروسازی - برای قبولی در رشته ی داروسازی ازاد چه کار کنم - تراز قبولی دارو سازي - تراز داروسازی ازاد - تراز دارو سازی ازاد - تراز قبولی در دانشگاه ازاد ÷پزشکی - تراز داروسازی دانشگاه آزاد 90 - دفترچه تراز دانشگاه آزاد91 داروسازی - تراز پذیرفته شدگان رشته پزشکی داروسازي دانشگاه ازاد - قبولی دانشگاه آزاد داروسازی - کارنامه اخرین فردقبول شده علوم دارویی دانشگاه ازاد اسلامی - تراز دانشگاه داروسازي دانشگاه ازاد - کارنامه اخرین فردقبول شده داروسازی ازاد - کنکور داروسازی دانشگاه آزاد - درصدهای قبول شده سال 90 دانشگاه ازاد پزشکی تهران رشته داروسازی - داروسازی دانشگاه ازاد - تراز داروسازی دانشگاه آزاد - تراز داروسازی دانشگاه ازاد - احتمال قبولی داروسازی دانشگاه آزاد تهران با درصد ریاضی پایین - قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز 91 داروسازی - تراز قبولی داروسازی - تراز برای قبولی در داروساز ی تهران - ترازداروسازی تهران - کارنامه قبولی داروسازی 91 - تراز مورد نياز داروسازي دانشكاه آزاد - دانشگاه آزادداروسازی تراز قبولی - تراز داروسازی آزاد - تراز قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - تراز آخرین فرد قبول شده رشته دندانپزشکی 90 - درصد کنکور 91داروسازی آزاد - نمونه ترازرشته داروسازی دانشگاه ازادتهران - درصدهای قبولیهای داروسازی دانشگاه آزاد - تعداد شرکت کنند گان داروسازی ازاد تهران سال 91 - آخرین تراز تکمیل ظرفیت داروسازی ازاد سال 90 - آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت رشته ی داروسازی دانشگاه آزاد90 - تراز داروسازيدانشگاه آزاد - ترازاخرین فرد قبولی دندان پزشکی درتکمیل ظرفیت کنکورپزشکی ازاد 91 - اخرین تراز قبولی داروسازی دانشگاه ازاد91 - تكميل ظرفيت دانشگاه ازادكنكور داروسازي سال91 - تراز کنکور پزشکی دانشگاه آزاد - ترازهای داروسازی دانشگاه آزاد - کارنامه داروسازی آزاد91 - طراز پذیرفته شدگان رشته ی داروسازی آزاد 91 - تراز رشته هاي پزشكي دندان پزشكي داروسازي دانشگاه ازاد90 - تراز و رتبهی اخرین فرد قبول شده داروسازی ازاد علوم دارویی - تراز و رتبه ی اخرین فرد قبول شده داروسازی ازاد 91 - ترازقبولی داروسازی ازاد - تراز آخرین فرد قبول آزاد داروسازی 1390 - اخرين تراز داروسازي در سال 91 - ترازداروسازی دانشگاه علوم دارویی - قبولی زداروسازی - ترازداروسازئ دانشگاه ازاد - نمره قبول دارو آزادتهران 91 - آخرين ترازقبول شده دندانپزشكي آزاد 91 - ترازقبولی در دانشگاه ازاد رشته داروسازی - تراز رشته ی داروسازی دانشگاه آزاد سال91 - درصد مورد نیاز برای قبولی در دارو ازاد - تراز دانشگاه آزاد داروسازی - اخرین تراز دانشگاه ازادداروسازی تهران 91 - قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز تراز مورد نیاز - تراز برای قبولی داروسازی ازاد - تراز داروسازی دانشگاه آزاد91 - کارنامه ی پذیرفته شدگان رشته ی دندانپزشکی دانشگاه آزاد سال91 - کارنامه ی پذیرفته شدگان رشته ی داروسازی دانشگاه آزاد سال91 - كارنامه قبولي هاي 91 داروسازي دانشگاه ازادتهران - تراز داروسازی دانشگاه ازاد تهران - اخرین قبولی های ازاد داروسازی - تراز قبول شدگان دانشگاه آزاد رشته داروسازی91 - درصدهای موردنیاز برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه ازاد - تراز برای قبولی داروسازی آزاد - تراز داروسازی در دانشگاه ازاد - تراز قبولی داروسازی ساری - ظرفیت رشته ی داروسازیدانشگاه ازاد - ترازداروسازی آزادتبریز - تراز داروسازی آزاد شیراز 91 - تراز داروسازی آزاد شیراز 91 آخرین تراز قبولی - شرایط دانش اموز پیش دانسگاهی برای قبولی در رشته ی پزشکی دانشگاه ازاد شیراز - تراز داروسازي آزاد دركنكور92 - درصدهای لازم برای قبولی داروسازی آزاد - آخرین نفر قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - ترازقبولی داروی ازادتهران - تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد تهران - تراز رشته ی داروسازی در دانشگاه ازاد علوم دارویی - کارنامه آخرین نفرقبولی داروسازی آزاد کرمانشاه - تراز قبول شدكان تكميل ظرفيت رشته پزشكي دانشگاه ازاد - تراز قبولی آزاد داروسازی آزاد 92 - درصد های قبولی داروسازی آزاد - شرايط قبولي رشته دارو سازي در دانشاه ازاد تهران - تراز داروسازي - دانشگاه دارو سازی ازادشیراز - داروسازی ازاد - درصد مورد نظر برای داروسازی دانشگاه ازاد - واحد های دانشگاه ازاد رشته داروسازی - تراز لازم برای داروسازی آزاد - ترازقبولی در داروسازی دانشگاه آزادتهران - تراز و رتبه برای داروسازی دانشگاه آزاد - تراز قبولی در دانشگاه دارو سازی آزاد واحد تهران - ظرفیت رشته داروسازی آزاد تهران - براي قبولي داروسازي آزاد - درصد هاي اخرين فرد قبولي دانشگاه ازاد رشته داروسازي - تراز کنکور سراسری برای قبولی دررشته ی داروسازی - اخرین تراز قبولی در واحد های داروسازی دانشگاه ازاد - درصدهای قبولی در رشته داروسازی ازاد سال ۹۱ - تعداد واحد رشته داروسازی و رتبه قبولی سراسری - قبولی داروسازی ازاد - قبولی داروسازیدانشگاه ازاد - درصد لازم برای قبولی دارو سازی شیراز - ترازهای دانشگاه آزاد داروسازی و پزشکی - ترازبرای قبولی دانشگاه آزاد - داروسازی ازاد شرایط - تراز قبولی داروسازی واحد علوم دارویی تهران - کارنامه آخرین قبولی دانشگاه آزاد داروسازی - رتبه ی کنکور آخرین نفر قبول شده رشته ی داروسازی دانشگاه آزاد تهران - تراز لازم رای ازاد داروسازی تهران - رتبه برای داروسازی آزاد شیراز - تراز موردنیاز برای پذیرفته شدن در رشته پزشکی دانشگاه ازاد - درصدهای مورد نیاز برای داروسازی ازاد - تراز و درصد مورد نیاز برای قبولی دامپزشکی کرمانشاه - تراز لازم برای قبولی دررشته داروسازی دانشگاه ازاد - آزاد داروسازی شیراز - ترازرشته ی داروسازی دانشگاه ازاد - دانشگاه داروسازی ازاد - میزان قبولی در دانشگاه آزاد داروسازی - دفترچه دانشگاه آزادداروسازی - قبولی در دانشگاه ازاد تهران داروسازی - قبولی های داروسازی دانشگاه آزاد - شرایط قبولی دارو ساز ی دانشگا ه ازاد - شرایط قبولی در دانشگاه آزاد داروسازی - تخمین رتبه و احتمال قبولی دانشگاه ازاد - دانشگاه آزاد شیراز داروسازی دارد - اخرین نفر قبولی پزشکی دانشگاه ازاد ساری ساری - رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز داروسازی ازاد تهران - داروسازی دانشگاه ازاد ساری - اخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه ساری - کارنامه آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد ساری - تراز و رتبه ی دانشگاه دارو سازی آزاد - رتبه لازم برای قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - قبولي دانشگاه شيراز تراز رشته داروسازي - درصد های لازم برای داروسازی دانشگاه ازاد - تراز و درصد داروسازی ازاد - آمار قبولی دانشگاه آزاد ساری رشته دندانپزشکی - اخرين ترازقبولي دامپزشكي ازاد - داروسازی ازاد شیراز - آخرین تراز قبولی داروسازی آزاد تهران - کارنامه قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد - درصد های لازم برای آزاد داروسازی - داروسازی دانشگاه آزاد - درصد داروسازی دانشگاه آزاد92 - حداکثر رتبه ی مورد نظر قبولی داروسازی دانشگاه ازاد اسلامی - رتبه ی آخرین نفر پذیرفته در داروسازی دانشگاه آزاد - رتبه لازم برای داروسازی دانشگاه آزادتهران - قبولی در دانشگاه ازاد داروسازی - رشته داروسازی دانشگاه ازد ساری - تراز لازم برای قبولی در رشته داروسازی دانشگاه ازاد - تراز لازم برای داروسازی ازاد - درصد ها برای داروسازی دانشگاه ازاد - تراز برای قبولی دانشگاه پزشکی سازی - ترازهای لازم برای قبولی - تراز ظرفیت دانشگاه علوم دارویی آزاد واحد تهران - درصد های قبولی داروسازی ازاد - درصدهای لازم برای قبولی دردانشگاه آزادرشته پزشکی - تراز لازم برای داروسازی ازاد تهران - درصد مورد نیاز برای قبولی رشته ی داروسازی - شرط قبولی دانش اموزان در دانشگاه دندان پزشکی ازاد شیراز - هزینه کل رشته داروسازی ازادشیراز - رتبهی لازم برای داروسازی دانشگاه آزاد تهران - حداقل رتبه لازم برای قبولی دانشگاه آزادعلوم پزشکی - کارنامه فرد قبولی در داروسازی دانشگاه آزاد تهران - رتبه موردنیازبرایقبولی داروسازی ازاد - نمرات لازم برای کنکور رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد ساری - حداکثر رتبه قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - حداقل تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی - رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه آزاد علوم دارویی - رتبه ی داروسازی برای قبولی آزاد - دانشگاه آزاد داروسازی ساری - رتبه ی لازم برای قبولی در پزشکی دانشگاه آزاد - برا ی قبولی در رشتهدامپزشکی دانشگاه تهران چه درصد و ترازی لازم است - برای قبولی در داروسازی - تراز لازم برای داروسازی تهران - تراز مورد نیاز دانشگاه ازاد - نمره و تراز قبولی داروسازیدانشگاه ازاد - آخرین تراز قبولی در دانشگاه داروسازی آزاد تهران - دانشگاه آزادتهران داروسازی رتبه موردنیاز - حداکثر رتبه قبولی داروسازی در دانشگاه ازاد - اخرین تراز قبولی داروسازی در دانشگاه ازاد - دانشكاه ازاد داروسازي - رتبه لازم برای داروسازی آزاد شیراز - ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺩﺭﺻﺪﻣﻮﺭﺩ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﺍﺯﺍﺩ - شانس قبولی در داروسازی - حداقل تراز قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - رتبه قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد - کدام یک از دانشگاه های ازاد رشته داروسازی دارند - رتبه لازم داروسازی ازاد علوم دارویی تهران - رتبه ی مجاز کنکور سراسری برای دانشگاه آزاد داروسازی - کارنامه ازاد قبول شده دندانپزشکی90 - httpdiralvanddlir%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF - رتبه اخرین فرد قبول شده دررشته داروسازی دانشگاه ازاد کنکور 91 - حداقل و حداکثر رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد92 - %D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D9%8492 - رتبه اخرين نفر قبول شده داروسازي ازاد - تراز مورد نیاز برای قبولی دامپزشکی ازاد - تراز رشته داروسازى دانشگاه آزاد 92 - آخرین قبولی داروسازی ساری 92 - کارنامه رتبه های قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - درصدهای مورد نیاز برای قبولی در پزشکی آزاد ساری - رتبه قبولی کنکور در رشته ی داروسازی - کارنامه و رتبه برای قبولی در داروسازی ازاد تهران - حداکثر رتبه قبولی برای رشته داروسازی دانشگاه ازاد - تراز قبولی ها در تکمیل ظرفیت پزشکی آزاد - رتبه داروسازی دانشگاه ازاد شیراز - دانشگاه آزاد تهران داروسازی رتبه - برای قبولی دررشته داروسازی دانشگاه ازادساری چه رتبه ای لازم است - تراز آخرین فرد قبولی داروسازی آزاد تهران - رتبه لازم برای قبولی دامپزشکی در دانشگاه آزاد - شرایط قبولی در دانشگاه آزاد رشته ی داروسا - درصد های لازم برای ازاد داروسازی تبریز - درصد براي قبولی ازاد دارو - تراز دارو ازاد - درصدهاى داروسازى آزاد - کارنامهقبولی در رشته داروسازی دانشگاه ازاد - کارنامه داروسازی دانشگاه ازاد 92 - احتمال قبولی در رشته دارو سازی - طراز مناسب برای داروسازی - چه درصد هایی برای قبولی در داروسازی نیاز است - نمره قبولی رشته های تجربی برای دانشگاه آزاد - میزان تراز برای دانشگاه آزادپزشکی - اخرین رتبه قبولی کنکوردررشته پزشکی داروسازی ودندانپزشکی ازاد - بهترین تراز قبولی دانشگاه ازاد رشته تجربی - رتبه براي دامپزشكي ازاد تهران - حداکثر رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد - درصد لازم برای داروسازی - میزان رتبه و تراز برای رشته پزشکی - تراز موردنیاز برای داروسازی ازاد شهر تهران - ترازداروسازی ازادتهران - رتبه نیازبرای داروسازی دانشگاه آزاد تهران - کارنامه فردقبول شده دررشته داروسازی آزادتهران - تراز و رتبه مورد نیاز داروسازی آزاد - تراز مناسب دارو آزاد - تراز قبولی در داروسازی دانشگاه ازاد تهران - هزینه داروسازی دانشگاه آزاد شیراز - داروسازی آزاد شیراز - رتبه قبولی در رشته داروسازی دانشگاه ازاد - قبولي هاي داروسازي ازاد 92 - اخرین رتبه‌ی کنکور پزشکی ازاد ساری - اخرین رتبه‌ی کنکور پزشکی دانشگه ازاد ساری - اخرین رتبه‌ی کنکور پندانپزشکی دانشگاه ازاد ساری - اخرین رتبه قبولی دارو سازی دانشگاه ازاد در سال 92 - شرط قبول شدن دندانپزشکی در دانشگاه ازاد - میزان رتبه لازم برای قبولی داروسازی در دانشگاه ازاد - حداکثر رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد تهران - اخرین تراز برای قبولی دارو در دانشگاه ازاد تهران - درصد قبولی رشته داروسازی دانشگاه ازاد - رتبه ی لازم برای داروسازی دانشگاه ازاد سال 92 - آخرین امار از رتبه ی قبولی پزشکی و دارو دانشگاه آزاد - حداکثر رتبهبرای قبلی ر ازاد دارو - درصد و رتبه مورد نیاز داروسازی آزاد - تراز برای داروسازی ازاد - دانشگاه آزاد داروسازی شیراز - درصدهای لازم برای دامپزشکی آزاد - دانشگاه آزادداروسازی تهران - داروسازی دانشگاه آزاد شیراز - رتبه آخرین فرد قبول شده در دندانپزشکی دانشگاه آزاد ساری - رشته داروسازی دانشگاه آزاد کرمانشاه - نحوه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد - تراز رشته های داروسازی دانشگاه آزاد 92 - رتبه داروسازی آزاد 92 - داروسازی آزاد 92 - نمره کل برای قبولی پزشکی ازاد - رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی ودارو سازی ودندانپزشکی - تراز داروسازی دانشگاه آزاد سال 92 - درصدلازم قبولی پزشکی کرمانشاه سال92 - تراز قبولی دانشگاه ازاد رشته دندانپزشکی در شهر های مختلف93 - احتمال قبولی دردندانپزشکی دانشگاه آزاد - بهترین تراز برای قبولی در رشته پزشکی - رتبه برای رشته دامپزشکی شیراز دانشگاه آزاد - تراز آخرین فرد قبول شده در دامپزشكى سراسرى - نمره قبولی لازم برای پزشکی دانشگاه آزاد ساری - شانس قبولی داروازاد؟ - تراز 8800 پزشکی دانشگاه آزاد92 - ترازلازم برای پذیرش داروسازی دانشگاه آزاداسلامی - برای قبولی در رشته داروسازی در دانشگاه آزاد چه ترازی لازم است؟ - دانشگاه ازاد دارو سازی واحد شیراز - رتبه اخرين نفر قبولي در داروسازي ازاد واحد علوم دارويي تهران سال 92 - رتبه لازم برای قبولی داروسازی ازاد - تراز مورد نیاز رشته داروسازی دانشگاه آزاد تهران - ترازپذيرفته شدگان داروسازي ازاد92 - تراز قبولي داروسازي ازاد92 - تراز داروسازي دانشگاه آزاد - آخرین تراز پزشکی شهرها در دانشگاه آزاد سال92 - تراز پزشکي ازاد92 - ترازهاي دانشگاه آزاد اسلامي - تراز لازم برای داروسازی - تراز داروسازی ازاد در کنکور 92 - داروسازی دانشگاه ازاد 92 - آخرین تراز قبولی پزشکی آزادساری - ترازداروسازي ازاد92 - تراز قبولی آزاد علوم دارویی - حداقل تراز برای داروسازی - ترازبرای داروسازی دانشگاه ازاد - تراز لازم برای داروازاد - قبولی داروسازی باکدام تراز دردانشگاه آزاد - قبولي از داروساى دانشگاه ازاد 93 - شرایط داروسازی ازاد - زای قبول شدن در رشته دارو سازی باید زمین زد - اخرين رتبه قبولي در رشته پزشكي داشنگاه ازاد ساري - تراز قبولی در رشته داروسازی شهر کرمانشاه ازاد - تراز لازم برای دامپزشكی دانشگاه آزاد - رتبه های لازم برای قبولی کنکوردررشته تجربی - ترازهای قبولی رشته پزشکی در دانشگاه ازاد - درصد وتراز داروسازی - آخرین کارنامه قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - داروسازی آزاد - ترازداروسازی - مصابه با دانش اموزان قبول شده در دارو ازاد - برای داروسازی دانشگاه ازاد چه درصدهای باید زد - تراز قبولی در داروسازی ازاد - حداقل رتبه برای داروسازی دانشگاه ازاد - قبولی در داروسازی آزاد - اخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه ازاد ساری 92 - تراز کنکور اخرین فرد قبول شده در رشته پزشکی وداروسازی ازاد سال 92 - نمره ی پزشکی دانشگاه ازاد92 - حداقل تراز لازم برای قبولي پزشکی آزاد - رتبه های مورد قبولی داروسازی دانشگاه ازاد - تعداد قبولی پزشکی دانشگاه آزاد - تراز قبول شدگان درپزشکی دانشگاه ازاد92 - قبولی های داروسازی دانشگاه ازاد تهران سال 92 - ترازدردانشگاه ازاد در سال92 - تراز برای قبولی داروسازی - درصد هاي فرد قبولي داروسازي آزاد تهران - تراز ازادداروسازی تهران - تراز قبولی دانشگاه داروسازی ازاد شیراز - ترازقبولی داروسازی آزاد - ضرایب قبولی در رشته دارو سازی ازاد - ظرفيت دارو سازى ازاد 93 - ترازقبولی دارودانشگاآزاد - تراز قبول شدگان دندان ازاد93 - نمره داروسازی ازاد سال1393 - داروسازی دانشکاه آزادشیراز - سایت داروسازی دانشکاه آزادشیراز -